Muhasebe Sektörünün Bilir Kişileri İle Kısa Bir Sohbet

Bugün ki ziyaretimiz Türkiye de ilk defa e-Dönüşüm adına kaynak oluşturan Selçuk GÜLTEN ve İlyas KOCAER‘lere idi. Sektörel olarak Muhasebe dünyasının teknoloji ile olan ilişkilerini ve Muhasebe ve Müşavirlik hizmeti veren meslek gruplarına inovatif ve tek elden sorun çözümünün nasıl olması gerektiğini konuştuk.

Özellikle Selçuk Bey ve İlyas Beyin kendi iş kollarında Dünyadaki gelişmeleri takip etmeleri ve bu trendleri ilk önce kendi müşterilerinde test ederek olumlu sonuçlar almaları ile birlikte neden sadece GİB ve Vergi dairelerinin yaptırımları ile ilerlemeye çalışıyoruz sorusunu aklımıza getirdi.

Avrupa ve Amerika da teknoloji ile Muhasebe ve Müşavirlik hizmetlerinin nasıl iç içe girdiğini tartıştık. İlerleyen günlerde e-Dönüşümün ilerlemesi ile özellikle Müşavirlik hizmeti veren firmaların bilgilendirilmelerin de ve e-Dönüşüm uzmanı haline gelebilmeleri için sertifakalı uzaktan eğitim sistemini hayata geçirebilmek için AG DANIŞMANLIK , bakiyem.com , Selçuk Bey ve İlyas Bey ile iş birliği yaparak en kısa sürede uzaktan e-Dönüşüm eğitimleri vermeye başlayabileceğimizi konuştuk ve bu konu hakkında mutabık ayrıldık.

Özellikle e-Dönüşüm sektöründeki tecrübelerinden kitlelerin bilir kişisi haline gelen Selçuk ve İlyas Beyleri Türkiye de dinlemek isteyen ancak fırsat bulamayan meslek mensupları ile buluşturuyor olmak Bizim için inanılmaz büyük bir gurur kaynağı olacak.

Bakiyem.com’un  mali müşavirlerin mükelleflerinden ödeme alırken yaşamış olduğu sıkıntıları online kredi kartı tahsilatı ile nasıl kolaylık ve rahatlıkla çözdüğünü anlattığımızda bu sistemin bütün meslek mensuplarına yayılması gerektiğini Selçuk Bey ve İlyas Bey den duymak bizleri fazlası ile mutlu etti. Selçuk Bey ve İlyas Beyin Muhasebe ve Müşavirlik dünyasına katmak istedikleri fayda ile bakiyem.com ekibinin hayallerinin örtüştüğünü görmek bizleri ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu bir kez daha gördük.

Bu dostane birliktelik yarın bugün  büyük bir iş birlikteliğine dönebileceğinin sinyalini de vermek isteriz.

bakiyem.com