B2B Tahsilat Sistemi

B2B tahsilat sistemi saha satış ekibinin eş zamanlı olarak organize edilerek satış işlemlerinin kontrolünü ve takibini sağlayan bir sistemdir. Bakiyem kullanıcılarının saha satış operasyonlarını kolaylaştırmak için geliştirilen B2B tahsilat sistemi, gelişmiş imkanları beraberinde getirir. İşinizi profesyonelleştirerek birden fazla işlemin yönetimini tek panelden kontrol etmenizi sağlar. Ekibiniz satış ve tahsilatla uğraşırken siz işinize odaklanabilirsiniz.

B2B Tahsilat sistemi bayilerden tahsilatı kolaylaştıran, bayilerinde online veya mobil pos yöntemiyle müşterilerden ödeme almasını sağlayan bir çözümdür. İşletmelerin saha satışlarını ve bayi satışlarını hızlandırmayı hedefleyen Bakiyem avantajlarından biridir. Üstelik ücretsiz pakette bile onlarca seçenek kullanıma hazır olarak sizi beklemektedir.

Ücretsiz Paket

✔ Kartlardan tek ve taksitli çekim,
✔ Bayi ve müşterilerden tahsilat,
✔ Satış temsilcisi/plasiyer modülü,
✔ Online iptal/iade,

✔ Döviz ile ödeme alma,
✔ Sahtecilik uyarısı,
✔ Detaylı rapor ekranları,
✔ Api ve yazılım dokümantasyonu,

✔ SMS-mail, linkle ödeme alma,
✔ Alt bayilerden tahsilat,
✔ Kullanıcı rol tanımlama,
✔ Yurtdışı ödeme alma,

✔ Mobil uygulama,
✔ Sosyal medya satış modülü,
✔ B2B, B2C entegrasyon modülü,
✔ Kredi kartı saklama,

✔ Toplu ödeme isteği gönderme,
✔ Sınırsız kullanıcı/bayi tanımlama,
✔ 3D secure güvenlik önlemi,
✔ TL bazında dövizli ödeme alma,

✔ Standart bin kontrolü,
✔ Eğitim (online),
✔ Site ödeme ekranı entegrasyonu,
✔ Tekrarlayan ödeme alma

Opsiyonel Paket

Opsiyonel Paket

✔ İki faktörlü doğrulama: 3.000₺
✔ Muhasebe/ERP entegrasyonu: 15.000₺
✔ Kendi sunucunuzda kurulum: 30.000₺

✔ Ürün ekleme modülü: 12.500₺
✔ Her banka için sanal pos entegrasyonu: 600₺
✔ 3. parti yazılımlarla entegrasyon: 12.000₺

✔ Dil seçenekleri (İng): 500₺
✔ Özelleştirilmiş tahsilat arayüzü: 7.500₺
✔ Özel mobil app: 24.000₺

B2B Tahsilat Sistemi İle Tanışın

B2B tahsilat sistemi ile tüm ekibinize ve satış bayilerinize Bakiyem’in online ödeme alma ve diğer tahsilat imkanlarını sağlayabilirsiniz. PCI-DSS uyumlu güvenli alt yapı ile tüm bayi, saha satış ekibiniz ve son kullanıcınızdan ödeme alabilirsiniz.  Size düşen B2B ağınızda bulunan ekip ve bayilerinizi yetkilendirmek, satışları anlık olarak kontrol etmek!

Bakiyem’in geliştirdiği B2B tahsilat sistemi bayi ve müşterilerinizden online kredi kartı veya mobil pos aracılığıyla tahsilat yapmanızı sağlayan bir alt yapı yazılımıdır.   Ayrıca e-mail, sms ve link ile ödeme alma, sistem içerisinde aktif halde kullanılabilmektedir. Tüm alt işlemleriniz detaylı raporlama ile panelinize anlık olarak yansıtılır.

Bakiyem B2B Tahsilat Sistemi Avantajları

 • Tek veya taksitli ödeme ile müşterilerinize kolay ödeme seçenekleri
 • Bayi, saha satış ekibi ve müşterilerinizden Bakiyem ödeme seçenekleri ile ödeme alma
 • Satış temsilcisi/plasiyer modülü yetkilendirmesi
 • İşlemleriniz için online iptal ve iade kolaylığı
 • Ekstra işlem gerektirmeyen döviz ile ödeme alma
 • Yurt dışı bayi ve müşterilerinizden ödeme alma kolaylığı
 • B2B ve B2C entegrasyon modülü, ücretsiz güncellemeler
 • Sınırsız bayi ve müşteri tanımlayabilme
 • Gelişmiş yetkilendirme kontrolü
 • Kredi kartı saklama seçeneği ve tekrarlayan ödeme alma
 • Toplu olarak ödeme talebi, hatırlatma gönderebilme

Tüm bu maddeler Bakiyem’in ücretsiz B2B tahsilat sistemi paketinde bulunan sabit özellikleri arasındadır. Ücretli opsiyonel paketlerimizde yer alan ekstra özellikler ise en uygun maliyetler karşılığında sisteminize dahil edilmektedir.

Tek Tıkla Ödeme, Hızlı Tahsilat

Bakiyem B2B Tahsilat alt yapısında güvenli kart saklama seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerinizden her seferinde kart bilgilerini istemek zorunda kalmadan tek tıkla ödeme alabilirsiniz. Bayi ve satış ekibinizin zamanı verimli kullanması adına tüm ödeme kolaylıkları B2B tahsilat ağınızda aktif halde bulunmaktadır.

Komisyon Kontrolü

Bayilerinizin komisyonlarını satış tutarı üzerinden belirleyerek her bir bayi ve satış ekibi üyelerinize ayrı komisyon oranları tanımlayabilirsiniz. Böylelikle ekstra hesaplamalarla uğraşmak zorunda kalmadan işinizi hızlandırmak sizin elinizde.

Sahtecilik Önlemleri

Olası şüpheli işlemler karşısında sistem tarafınıza bilgilendirme yaparak işlemi durdurmanızı, iptal etmenizi sağlamaktadır. Tüm Bakiyem kullanıcıları üst düzey güvenlik tedbirlerinden ücretsiz olarak yararlanmanın keyfini çıkarabilir!

Kolay Takip Ekranı

Bakiyem uygulamasından ya da bilgisayardan giriş yaparak panelinize erişebilir, yetkilendirdiğiniz bayileri ve satış ekibinize ait tüm işlemleri tek ekrandan takip edebilirsiniz. Nakit akışı raporlarınızı inceleyebilir, gruplandırabilir hatta karşılaştırabilirsiniz.  Faturalar sistemde arşivlenmekte olup dilediğiniz zaman çıktısını alabilirsiniz.

Bayilerinizin Sanal Pos Maliyetini Ortadan Kaldırın

Bayilerinizi satışa teşvik etmek için geliştirilen bu sistemde ekstra bir başvuru, işlem ve ücrete gerek kalmadan dilediğiniz kadar bayi ve satış temsilcinizi sistemden yetkilendirebilirsiniz. Vereceğiniz bayi kodu ve şifre ile ödeme alma ekranı anlık olarak aktif olmaktadır.