Bayi Tahsilat Sistemi

Bayi Tahsilat Sistemi

Bayi tahsilat sistemi, Bakiyem Sanal Pos ayrıcalığınızı satış işlemlerinizi gerçekleştiren alt bayilerinizle paylaşarak ödeme almalarını sağlayan bir sistemdir. Ürün ve hizmet satışlarınızı kuracağınız bayi ağı ile güçlendirirken, ödeme alma işlemini Bakiyem’in sunduğu özel hizmetle kolaylaştırabilirsiniz. Bayi tahsilat sistemi bayilerinizin Bakiyem uygulamasını indirmesiyle akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda aktif hale gelmektedir.

Bayi tahsilat pos sistemi tüm bayi, alt bayi ve distribütörleriniz aracılığıyla gerçekleştirilen satışlarınızı anlık olarak takip etmenizi sağlayan bir sistemdir. Bayileriniz ödemelerini kolaylıkla alırken size karşı cari hesaplarını anlık kapatabilirler. Otonom yapay zekâ teknolojisi kullanan Bakiyem altyapısı sayesinde sahadaki tüm operasyonel satış işlemleriniz anlık olarak raporlanmaktadır.

Teklif Al!

Bayi ve alt bayilerinizden hemen ödeme alın.

Bayi tahsilatlarınızın ertesi gün hesabınızda olmasını ister misiniz?

Saha Bakiyem

Bayi Tahsilat Sistemi Nasıl Kurulur?

Bayi tahsilat sistemi Bakiyem alt yapısının sunduğu onlarca ücretsiz hizmetten biri olup tek tıkla kurulmaktadır. Panelin sade ve kolay kullanım ekranından bayilerinizi oluşturabilir ve anında yetkilendirebilirsiniz. Bayi satış ağı sanal pos sistemlerini Bakiyem’den oluşturarak nakit akışınızı hızlandırın, ekstra işlemlerden kurtulun!

Distribütör ve bayilerinize sanal pos paneli ile çekim yapma imkanı sağlayabilirsiniz. Bir iş günü sonunda tahsil edilen miktar belirlediğiniz hesaba yatar.

SAP ve LOGO sistemleri ile entegre olabilmektedir.

Bayi ve Alt Bayilerinizi Oluşturun!

Bakiyem üyeleri için tüm işlemlerde olduğu gibi bayi tahsilat ağı kurmakta oldukça kolaydır.  İlk adımda panelinizden kendinize bayiler oluşturun.

Bayilerinizi Yetkilendirin!

Bayilerinizi oluşturduktan sonra sanal pos ayrıcalıklarını satış işlemlerinde kullanabilmeleri için yetkilendirme işlemini gerçekleştirin.

Satışlarınızı Takip Edin!

Bakiyem bayi tahsilat sistemi kullanıcılarının yapması gereken son işlem satışları anlık olarak takip etmek. Üstelik ertesi gün hesapta sanal pos ayrıcalığıyla!

Bayi Tahsilat Sistemi Avantajları!

Bayi tahsilat sistemi ile bayi ve distribütörlerinizin nakit akışını kolaylaştırmakla kalmayıp kontrolü tamamen elinize alabilirsiniz. Ekstra bir ücret veya işleme gerek kalmadan tüm Bakiyem kullanıcıları bayi ağı için sanal pos imkanından faydalanabilmektedir.

Kolay ve Hızlı Ödeme

Bayi tahsilat sisteminde tüm alt bayi satışlarınızın ödemeleri online satış ekranlarından, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan kolaylıkla alınabilmektedir.

Anlık Takip

Bayileriniz satışlarını sanal pos ve mobil ödeme ekranlarından kolaylıkla yaparken siz panelinizden tüm satışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ertesi Gün Hesapta!

Bakiyem bayi tahsilat sisteminde tüm bayilerinizin gerçekleştireceği satış bedelleri belirlediğiniz hesaplara ertesi gün yatmaktadır.

Muhasebe Entegrasyonları

SAP ve Logo muhasebe programları ile entegre olabilen Bakiyem alt yapısı tüm satışlarınızın muhasebe işlemlerini de kolaylaştırmaktadır.

Bayi Tahsilat Sistemi Nedir?

Bayi tahsilat sistemi bir online kredi kartı ile ödeme alma sistemidir. Bayi tahsilat sistemi tüm bayi ve alt distribütörleriniz aracılığı ile müşterilerinizden ödeme almak için size özel oluşturulmuş yazılımdır.

Bayi Ödeme Paneli

Bayi ödeme paneli girişi için Bakiyem üyeliğiniz ile size özel verilen kulllanıcı adı ve şifrenizi kullanarak üye girişi yapabilirsiniz.

Bayi Ödeme Sistemi Nedir?

Bakiyem sözleşmeniz ile bayi ödeme sistemi ağı oluşturarak ödemelerinizi kolay bir şekilde tahsilat yapabileceğiniz özel yazılımdır.