21-10-2021
Cebinizde Olması Gereken 5 Dijital Uygulama
Günümüz teknolojileri hayatımızı kolaylaştıracak yenilikleri ile gelişmeye devam ediyor.

Günümüz teknolojileri hayatımızı kolaylaştıracak yenilikleri ile gelişmeye devam ediyor. Her gün yeni bir uygulamanın çıktığı bu dünyada bizim için faydalı uygulamaları bulmak gittikçe güç hale geliyor. Bu yüzden iyice araştırdık ve hayatınızı kolaylaştıracak uygulamaları sizin için toparladık. İşte cebinizde olması gereken 5 dijital uygulama…


Google Duo
Görüntülü konuşmalar artık hayatımızın merkezinde yer alıyor. Neredeyse normal aramalara ‘sesli arama’ demeye başladık! Ancak uzaktan görüşme yapabildiğimiz uygulamaların çoğu piksel piksel görüntüsü ve sürekli gidip gelen ses imkanları ile can sıkıcı olabiliyor. Oysa Google’ın bir hizmeti olan Duo ile uzaktaki yakınlarınızla yüksek kalitede video görüşmeler yapabiliyorsunuz. Geriye sadece bir wifi’ye ya da mobil internete bağlanmak kalıyor.


Spark
İşin içinden çıkamadığımız mailleri düzenlemenin zamanı geldi! Bunun için sizi bir mailbox düzenleme aracı olan Spark ile tanıştıralım. Spark; emaillerinizi sınıflandırmanızı, istediğiniz yerde biriktirmenizi ve önem sırasına koymanızı sağlayan bir uygulama. Kısacası Spark, mail kutunuzu size göre yeniden organize ediyor. Özellikle iş yoğunluğunun arttığı dönemlerde Spark için iyi ki varmış diyeceksiniz.


Toggl
Pandemi dönemi geride kalsa da uzaktan çalışmak artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Uzaktan çalışırken ev ortamında zaman yönetimi yapmak oldukça önemli. Toggl, işte tam da bu konuda harika hizmetler veren bir uygulama. Bu uygulama, zamanı sizin için takip ediyor ve işin bitiş zamanını size hatırlatıyor. Siz de patrondan mail gelmeden işi çoktan bitirmiş oluyorsunuz, bizden söylemesi ?


Trello 
Ekip çalışması dediğimiz tabirin bir uygulaması olsa Trello olurdu! Proje yönetim uygulaması olan Trello, tüm ekibin bir arada uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayan harika bir hizmet. Projeleriniz için Trello üzerinden konuları oluşturup, bunları ilgili çalışanlara atayarak işlerinizi takip edebilir ve ekibinizle uyumlu bir şekilde çalışabilirsiniz.


Bundle
Gün içinde işten başımızı kaldıramıyor ve gündemi anlık takip edemiyoruz. İşte tam da burada objektif haber takibi yapmanızı sağlayan Bundle uygulaması devreye giriyor. Bundle, içerisinde tüm medya yayınları bulunan geniş bir haber platformu. Bundle kullanarak dilediğiniz medya kanalını takip edip, tüm anlık gelişmeleri bildirimlerinizden hızlıca okuyabilirsiniz.


Bakiyem