Bakiyem Online Ödeme Yazılımları

Kurulduğumuz ilk yıl bakiyem.com ekibi olarak ödeme yazılımlarının bizleri ne kadar çok yorduğunu fark ettik. Sektörel bazlı özel çözümler üretirken kendi yaşadığımız sorunlara bir çözüm bulma amacıyla ödeme çözümleri sektörüne girmeye karar verdik.

Ödeme yazılımları konusunda kendi yaşadığımız sorunlara çözümler üretirken bir yandan da müşterilerimizin yaşadığı sorunları gözlemleme şansımız oldu. Bu doğrultuda, kullanımı kolay ve müşterilerimizin refere edebileceği bir yapı kurduk. Tüm bu süreçte fark ettik ki ödeme yazılımlarını dikey çözümlerle birleştirdiğimiz de kullanıcıların hem marka sadakatleri hem de müşteri memnuniyetleri artıyor ve bu memnuniyetlerini daha çok dile getiriyorlar. Bu nedenle bakiyem.com ekibi olarak 10’dan fazla dikey yazılım ürettik.

Çok kısa sürede ses getiren yazılımlarımız sayesinde ödeme kuruluşu olarak sektöre girmek isteyen firmalara danışmanlık ve yazılım hizmeti verdik. Saha çalışmalarında ise firmaların kullanışlı bir panel aracılığıyla tahsilat sürecini kolaylaştırmalarını ve maliyetlerini en aza indirmelerini sağladık.

bakiyem.com olarak konusunda Türkiye’nin en önemli ödeme kuruluşlarından birisi olan MOKA ile güçlerimizi birleştirdik ve ortak çözümler sunmaya başladık. Sektöre yeni bir soluk getirmenin ve 1000’i aşan müşterilerimizle yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Online ödeme çözümlerimiz ile ilgili sunduğumuz avantajlar ve uygun fiyatlar ile hayatınızı kolaylaştırırken bütçenizi yormadan pratik çözümler üretiyoruz. Bakiyem.com ile tatlı bir hayat sizleri bekliyor.