Bakiyem müşterilerine bayram hediyesi İnteraktif Kredi’den!

Hayallerinizdeki tatiline mi gitmek istiyorsunuz? Bayram tatiliniz için krediniz hazır. Şimdi kullanın üç ay sonra ödemeye başlayın. Bakiyemlilere özel 3 ay ötelemeli bayram kredisi İnteraktif Kredi’de hemen tıklayın.

İnteraktif Kredi Hizmetleri

Kredi Raporu

“Bana nasıl kredi çıkar?” sorusunun cevabını aradığımız Findeks ve İnteraktif Kredinin iş ortaklığında oluşturulan bir kredi raporudur. Findeks raporunuzu, bankaların aradığı koşullarla birleştirerek, kredi alma ihtimalinizi, limitlerinizi hesaplıyor varsa kredi sicilinizdeki engelleri ve bunları aşabileceğiniz sonraki adımları belirleyip, nasıl kredi alacağınızı İnteraktif Kredi Raporu’yla öğrenirsiniz. Böylelikle banka banka dolaşmaya gerek kalmadan krediniz için pazarlık edebilirsiniz.

Kira Raporu

Kira Raporu, mülk sahiplerinin kiracım kim, kiramı zamanında öder mi, biriktirip kaçar mı, mülküme zarar gelir mi gibi baş ağrıtan sorularını dakikalar içersinde cevapladığımız yep yeni bir finansal risk raporudur. Kiracıysanız sizin gerçekte kim olduğunuzu, ödemelerinize gösterdiğiniz sadakati, kimseye borçlu kalmayan güvenilir potansiyel bir müşteri olduğunuzu kanıtlayacağız. Siz de belki de yüksek depozito yerine daha düşük depozito önerebilir ya da güvenilir kiracının düşük kiralama avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kampanya Şartları

İnteraktif Kredi kampanyasından faydalanmak için Bakiyem müşterisi olmanız yeterli. Bakiyem müşterileri İnteraktif kredi raporundan faydalanarak kredi limitlerini anında öğrenebilirler.