İş Ortaklarımız

Moka mobil ve online finansal teknoloji çözümleri üretir, ödeme dünyasındaki işlemleri hızlandırarak hayatı kolaylaştırır ve basitleştirir.

Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

Quart Bilişim, bünyesinde barındırdığı genç ve dinamik ekibi ile birlikte her zaman işletmelerin yanında olarak katma değer katmıştır. Sadece iş teslimi değil, öncesinde ve sonrasıda sunduğu fikirler ile de her zaman yaptığı işin arkasında olmuştur.

İzibiz Bilişim Teknolojileri A.Ş, 2013 yılında, Telekom sektörünün özellikle faturalama alanındaki uzman kadrosu ile; Elektronik Belge, Elektronik Ticaret, Veri Ambarı ve Bulut konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Bursa’da özgün ve yaratıcı web tasarım çalışmalarımızla firmanızın kurumsal kimliğine artı değer katıyor, profesyonel, güncel ve arama motoru dostu kodlama yöntemlerimizle web sitenizin etkin biçimde listelenmesini sağlayarak size internette avantajlı bir konum sağlıyoruz.

2001 yılında Türk Telekom A.Ş. bayisi olarak kurulan şirketimiz, iletişim sektöründe vermiş olduğu hizmetlerini İzmir’in Kemeraltı semtinde yer alan Türk Telekom mağazasında müşterileriyle buluşturmaktadır.

Kaktüs Creative 2013 Yılında Medya ve Dijital Tanıtım Sektöründe Müşterilerine Kullanılabilir Web Siteleri, Web Projeleri, Kurumsal Kimlik ve Dijital Tanıtım Çözümleri Üretmek Adına Yola koyulmuştur.

Web Tasarım ve Programlama , Google Optimizasyon, Katalog Tasarım ve Basım gibi ajans hizmetleri vererek ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalarında, müşteri portföylerini en yüksek düzeye çıkarmalarında büyük rol oynadık.

Dijital ortamdaki tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinizde kurumsal kimliğinize uygun, yaratıcı ve özgün web yazılım çözümlerini sunan firmamız INFO Bilişim ‘den hizmet ve destek alabilirsiniz.

Firmamızın web tabanlı programlama ve web tasarımı ve  e-ticaret – Data Center alanında bizzat üretimde yer almaktadır. Tüm Türkiye’ye  Cafe, Adisyon, Ön muhasebe  yazılımlarımızla  hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmaktadır.

Simply The Best” sloganıyla reklam dünyasına ilk adımını atan Barzel`s;

tüm misyon ve vizyon klişelerinin doğruluğuna inanmakla birlikte çalıştığı markaya estetik bir bakış açısıyla yaklaşmayı kendisine borç bilir.

Esinavim.com sürücü kursları için geliştirilmiş, kursiyerlerin online ders takibi yapıp sınava girebilecekleri bir online eğitim platformudur.
Platform çoklu dil desteği, mp3 ile ders takibi, sunum ve video desteği, yüzlerce özgün sorunun yanısıra sürücü kurslarına özel web sitesi ve mobil uygulama hizmeti vermektedir.

Eticaret JET, Tamamen Özgün ve Türkçe Bir Altyapıdır. İsteyen Herkesin İnternetten Satış Yapmasına ve Satış Kriterleri Belirlemesine İmkan Tanıyan Bir Altyapıdır. Eticaret JET Bünyesinde Birçok Fonksiyon ve Modül Barındırmaktadır.

İş oratağımız olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.