Ebeveyn ve Çocuk Platformu Kidolog’tan Bakiyemlilere Özel %20 İndirim Fırsatı

Ebeveyin ve çocuk gelişim platformu olan Kidolog, çocuğunuzun gelişimi ile ilgili 9 farklı alandaki uzmanlarıyla online görüntülü danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bakiyem üyelerine özel Kidolog’ta her seansa %20 indirim fırsatını kaçırmayın.

Kidolog Nedir?

Kidolog, ebeveyn adayları ve ebeveynlere gebelik öncesi, gebelik sırası ve sonrasında çocuk gelişimi ve ilgili alanlarda ihtiyaç duyabilecekleri uzman desteğini sağlayan online danışmanlık platformudur. 

Ebeveyn olmak, bir yandan dünyanın en güzel hislerinden biri olsa da tahmin edilenden çok daha fazla soru, kaygı ve endişeyi beraberinde getiriyor. Kidolog, 200’den fazla uzmanıyla (Diyetisyen, Çocuk Gelişimci/ Çocuk Gelişimi Uzmanı, Ebe/ Doula, Emzirme Danışmanı, Özel Eğitim Uzmanı, Fizyoterapist, Ergoterapist, Psikolog/ Psikolojik Danışman, Dil ve Konuşma Terapisti) ailelere çocuklarının gelişiminde ihtiyaç duydukları fiziksel ve psikolojik alanlarda online danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Kampanya Detayları

Bakiyem üyelerine Kidolog uzmanları ile yapacakları online danışmanlık görüşmelerinde %20 oranında indirimden faydalanabilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen üyelerimiz Bakiyem müşteri temsilcileri ile iletişime geçmesi durumun indirim kodu yönlendirilecektir. Bu indirim kodu ile Kidolog danışmanlarıyla yapacakları her danışmanlık görüşmesinde %20 indirimden faydalanacaklardır. 

Kampanya Katılım Koşulları

Kidolog kampanyasına katılmak için Bakiyem üyesi olmanız yeterlidir.

Eğer Bakiyem üyesi değilseniz hem Kidolog kampanyasına katılmak hem de Bakiyem’in diğer kampanyalarından ve avantajlarından faydalanmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.