Link ile Ödeme Alma

Link ile ödeme alma online satış yapmanın ve kredi kartı yada banka kartı aracılığıyla ödemeleri almanın basit bir yöntemidir. Satmak istediğiniz ürün veya hizmetin bedelini kolaylıkla belirler, verilen linki müşterinize ileterek ödeme alabilirsiniz. İnternet ortamında bir e-ticaret sitesi sahibi olmadan, güvenli şekilde satış yapmanın en kolay yolu link ile ödeme almaktır.

Müşterilerinize SMS veya E-Posta ile göndereceğiniz güvenli bir link ile her yerden anında tahsilat yapabilirsiniz. Satışın değerini Portal veya Uygulama Kullanımında tanımlarsınız, bağlantıyı oluşturur ve WhatsApp veya Facebook gibi herhangi bir kanalda müşterilerinizle paylaşırsınız. Müşteriniz uzak lokasyonlarda olsa bile ödemelerinizi kredi kartı ile almaya devam edin.

Hemen Başvur
Telefondan Satış

Ürün ve hizmetlerinizle alakalı müşterinizle yapacağınız pazarlama görüşmesi esnasında ödeme almak için oluşturacağınız bağlantıyı iletin.

QR Kod ile Satış

Online ve reel satışlarınız için oluşturabileceğiniz QR Kod sayesinde, güvenli ödeme sayfasına müşterilerinizi daha hızlı yönlendirebilirsiniz.

E-Mail Satış

Bilinen en yaygın yöntemlerden biri olan e-mail pazarlama, mail ya da bültenlerinize ekleyeceğiniz bir ödeme linkiyle daha fazla dönüş alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ile Satış

Müşterilerinize ileteceğiniz matbu veya online fiyat tekliflerine ekleyeceğiniz link sayesinde satış sürecini hızlandırabilirsiniz.

Sosyal Medya Satışı

Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarından takipçilerinize iletebileceğiniz linkle satışlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Sms ile Satış

Sms yoluyla tanıtacağınız ürünleriniz için mesaj sonuna ekleyeceğiniz kısa bir linkle güvenli ödeme sayfasına bir köprü kurabilirsiniz.

Link ile ödeme almak günümüzde bireysel işletmelerden, kurumsal büyük işletmelere kadar herkes için kullanılmaktadır. Ayrıca sadece online değil reel işletmeler bile link üzerinden güvenli bir şekilde ödeme alabilme seçeneğini güçlü bir alternatif olarak kabul etmektedir. İşletmenizin çapı, ticari hacmi önemli olmaksızın kolaylığı ve güvenilirliği maksimum seviyede olan bu yöntemle link üzerinden ödeme almak herkes için mümkün olmaktadır.

Bakiyem.com’ un sunduğu linkle ödeme alma yöntemlerinin çeşitliliği sayesinde;

  • Sağlık sektöründe hizmet veren klinikler,
  • Fotoğrafçılar,
  • Hukuk firmaları, avukatlar,
  • Muhasebe hizmeti veren kurumlar,
  • Turizm sektöründe bireysel apart otel işletmecileri başta olmak üzere otel ve pansiyonlar,
  • Online hizmetleri ağırlıkta olan freelancerlar ve ajanslar,
  • Kiralama hizmeti sunan acenteler, rent a carlar,
  • Sosyal medya üzerinden satış sağlayan kişiler ve kurumlar,
  • Üyelerinden aidat almakta zorlanan dernek ve sivil toplum kuruluşları,
  • Ve aklınıza gelebilecek her türlü işletme

için online bireysel ödeme alma artık çok kolay! Ödemelerinizde gecikmelerin önüne geçebilir ve tahsilatlarınızı birkaç basit adımda tamamlayabilirsiniz.

İş Modelinize En Uygun Çözüm Bakiyem.com’da!

Bakiyem.com’un size sunacağı  link ile ödeme alma yöntemleri mevcut satış ekosisteminize, satış kanallarınıza doğrudan ve kolay bir şekilde entegre olabilmektedir.  İşlerinizi aksaklığa uğratmadan dakikalar içinde kullanıma başlayabilir ve müşterilerinizi online güvenli ödeme sayfanıza yönlendirebilirsiniz.

 

Müşteri danışmanlarımızla iş profilinize en uygun sistemi kararlaştırmak için iletişime geçebilirsiniz. Bakiyem.com’un avantajlı dünyasına katılmak için hemen kaydolun!

Web Sitesi Olmayan İşletmeler

İşletmenizin bir e-ticaret alt yapısı yoksa ve masrafları göze almak istemiyorsanız kaygılanmayın. Çünkü artık buna gerek duymadan link ile ödeme almak bakiyem.com ile mümkün.

Alternatif Ödeme Seçeneği

Mevcut ödeme yöntemlerinizin yanında güçlü bir alternatif olarak müşterilerinize sunabileceğiniz online ödeme alma imkanı satış potansiyelinizi artıracaktır.

Detaylı Raporlama

Panelinizi 7/24 kolaylıkla takip edebilir, satışlarınızdan anlık haberdar olabilir, geçmiş satış raporlarınızı inceleyebilirsiniz.

Ertesi Gün Hesapta

Ödeme işleminin güvenle tamamlanmasının hemen ardından,  takip eden iş gününde bakiyenizin hesabınıza aktarılması Bakiyem.com’un otonom işlemleri arasındadır!

bakiyem.com'a Nasıl Başvuru Yapılır

bakiyem.com sayfasından Başvur butonuna tıklayın.
Sizden istenen Firma ve Yetkili Kişi bilgilerini doldurun ve bize gönderin.
Gelen link üzerinden belgelerinizi online olarak yükleyin.
Gelen sözleşmeyi onaylayın. Bakiyem.com ürünlerini hemen kullanmaya başlayın.