Link ile ödeme alma

Link ile Ödeme Alma

Link ile ödeme alma online satış yapmanın ve kredi kartı yada banka kartı aracılığıyla ödemeleri almanın basit bir yöntemidir. Satmak istediğiniz ürün veya hizmetin bedelini kolaylıkla belirler, verilen linki müşterinize ileterek ödeme alabilirsiniz. İnternet ortamında bir e-ticaret sitesi sahibi olmadan, güvenli şekilde satış yapmanın en kolay yolu link ile ödeme almaktır.

Online ödeme alma ile müşterilerinize SMS veya E-Posta ile göndereceğiniz güvenli bir linkle tahsilat yapabilirsiniz. Satışın değerini Portal veya Uygulama Kullanımında tanımlarsınız, bağlantıyı oluşturur ve WhatsApp veya Facebook gibi herhangi bir kanalda müşterilerinizle paylaşırsınız. Müşteriniz uzak lokasyonlarda olsa bile ödemelerinizi kredi kartı ile almaya devam edin.

Hemen Başvur

Bakiyem Link İle Ödeme Nasıl Alınır?

Link ile Ödeme Al

Müşterilerinizden entegrasyonsuz online ödeme alma işlemi için Bakiyem uygulamasını indirin ve hesabınızı oluşturun.

Bakiyem GooglePlay
Bakiyem Applestore
Link ile Ödeme

Ödeme linki oluşturma adımları için sol menüde yer alan “Ödeme İsteği Gönder” seçeneğine tıklayın.
Taksit sayısı (1-12ay), ödeme alınacak tutar, telefon numarası, e-posta adresi ve açıklama alanını doldurun ve “Ödeme Linki Oluştur” seçeneğine tıklayın.

Ödeme Linki Oluşturma

https://linkode.me/xxxx benzeri ödeme linkinizi bir önceki ekranda girdiğiniz e-posta veya telefon numarasına sms ile paylaşın ve ödeme almaya başlayın.

Telefondan Satış

Ürün ve hizmetlerinizle alakalı müşterinizle yapacağınız pazarlama görüşmesi esnasında ödeme almak için oluşturacağınız bağlantıyı iletin.

QR Kod ile Satış

Online ve reel satışlarınız için oluşturabileceğiniz QR Kod sayesinde, güvenli ödeme sayfasına müşterilerinizi daha hızlı yönlendirebilirsiniz.

E-Mail Satış

Bilinen en yaygın yöntemlerden biri olan e-mail pazarlama, mail ya da bültenlerinize ekleyeceğiniz bir ödeme linkiyle daha fazla dönüş alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ile Satış

Müşterilerinize ileteceğiniz matbu veya online fiyat tekliflerine ekleyeceğiniz link sayesinde satış sürecini hızlandırabilirsiniz.

Sosyal Medya Satışı

Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarından takipçilerinize iletebileceğiniz linkle satışlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Sms ile Satış

Sms yoluyla tanıtacağınız ürünleriniz için mesaj sonuna ekleyeceğiniz kısa bir linkle güvenli ödeme sayfasına bir köprü kurabilirsiniz.

Link ile ödeme almak

Link ile ödeme almak günümüzde bireysel işletmelerden, kurumsal büyük işletmelere kadar herkes için kullanılmaktadır. Ayrıca sadece online değil reel işletmeler bile link üzerinden güvenli bir şekilde ödeme alabilme seçeneğini güçlü bir alternatif olarak kabul etmektedir. İşletmenizin çapı, ticari hacmi önemli olmaksızın kolaylığı ve güvenilirliği maksimum seviyede olan bu yöntemle link üzerinden ödeme almak herkes için mümkün olmaktadır.

Bakiyem.com’ un sunduğu linkle ödeme alma yöntemlerinin çeşitliliği sayesinde;

  • Sağlık sektöründe hizmet veren klinikler,
  • Fotoğrafçılar,
  • Hukuk firmaları, avukatlar,
  • Muhasebe hizmeti veren kurumlar,
  • Turizm sektöründe bireysel apart otel işletmecileri başta olmak üzere otel ve pansiyonlar,
  • Online hizmetleri ağırlıkta olan freelancerlar ve ajanslar,
  • Kiralama hizmeti sunan acenteler, rent a carlar,
  • Sosyal medya üzerinden satış sağlayan kişiler ve kurumlar,
  • Üyelerinden aidat almakta zorlanan dernek ve sivil toplum kuruluşları,
  • Ve aklınıza gelebilecek her türlü işletme

Online ödeme alma sistemleri sunan Bakiyem’de linkle tahsilat işlemleriniz artık çok kolay! Ödemelerinizde gecikmelerin önüne geçebilir ve linkle tahsilat işleminiz birkaç basit adımda tamamlayabilirsiniz.

İş Modelinize En Uygun Çözüm Bakiyem.com’da!

Bakiyem.com’un size sunacağı  link ile ödeme alma yöntemleri mevcut satış ekosisteminize, satış kanallarınıza doğrudan ve kolay bir şekilde entegre olabilmektedir.  İşlerinizi aksaklığa uğratmadan dakikalar içinde kullanıma başlayabilir ve müşterilerinizi online güvenli ödeme sayfanıza yönlendirebilirsiniz.

İnternetten ödeme alma yöntemleri arasında en fazla kullanılan linkle ödeme sistemi ile müşterilerinizden banka hesap kartı, sanal kart ya da  kredi kartı ile ödeme alma yapabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımızla iş profilinize en uygun sistemi kararlaştırmak için iletişime geçebilirsiniz. Bakiyem.com’un avantajlı dünyasına katılmak için hemen kaydolun!

Web Sitesi Olmayan İşletmeler

İşletmenizin bir e-ticaret alt yapısı yoksa ve masrafları göze almak istemiyorsanız kaygılanmayın. Çünkü artık buna gerek duymadan link ile ödeme alma bakiyem.com ile mümkün.

Alternatif Ödeme Seçeneği

Mevcut ödeme yöntemlerinizin yanında güçlü bir alternatif olarak müşterilerinize sunabileceğiniz online link ile ödeme alma imkanı satış potansiyelinizi artıracaktır.

Detaylı Raporlama

Panelinizi 7/24 kolaylıkla takip edebilir, satışlarınızdan anlık haberdar olabilir, geçmiş satış raporlarınızı inceleyebilirsiniz.

Ertesi Gün Hesapta

Ödeme işleminin güvenle tamamlanmasının hemen ardından,  takip eden iş gününde bakiyenizin hesabınıza aktarılması Bakiyem.com’un otonom işlemleri arasındadır!

bakiyem.com'a Nasıl Başvuru Yapılır

bakiyem.com sayfasından Başvur butonuna tıklayın.
Sizden istenen Firma ve Yetkili Kişi bilgilerini doldurun ve bize gönderin.
Gelen link üzerinden belgelerinizi online olarak yükleyin.
Gelen sözleşmeyi onaylayın. Bakiyem.com ürünlerini hemen kullanmaya başlayın.

Link ile ödeme alma nedir?

Link ile ödeme almak için bir web sitesine veya herhangi bir teknik alt yapı hizmetine gerek yoktur. Bakiyem paneli üzerinden ürün girişini yaptıktan sonra bir link oluşmaktadır. Ödeme almak için oluşturulan bu linki müşterilerinize göndererek kolayca tahsilat yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir ödeme yönetimi olan link ile ödeme tamamlandıktan sonra hesap bakiyenize yansıyacaktır.

Link ile ödeme almak için hangi kanalları kullanabilirim?

Ürünlerinizi oluşturduktan sonra size verilen link ile tahsilatı SMS, e-Posta veya WhatsApp üzerinden müşterilerinize ileterek tek bir tıklama ile ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Link ile ödeme nasıl alabilirim?

Müşteri paneli veya uygulamamız üzerinden satmak istediğiniz ürünlerin fiyat, fotoğraf ve açıklama bilgilerini giriniz. Link ile ödeme almak için her ürününüze özel bir bağlantı oluşacaktır. Bu bağlantıyı müşterilerinize göndererek ürünlerinizi satabilirsiniz.

Link ile Online Ödeme Almak

Online ödeme alma yöntemleri arasında linkle tahsilat en kolay, hızlı ve güvenli ödeme alabileceğiniz sistemdir.