Genel

Online Sanal Pos

By 24 Aralık 2018 No Comments
Online Sanal Pos

Bakiyem.com Sanal Pos

Sanal Pos Nedir?

Sanal pos nedir? Bu sorunun cevabını hepimiz biliyoruz. Ancak detaylarını da öğrenmekte fayda var diye düşündük ve sizin için açıklayıcı bir blog yazısı hazırladık. Öncelikle en basit tanımıyla sanal pos nedir bunu bir örnekle açıklayalım.

Diyelim ki bir alışveriş merkezine gittiniz ve kendinize ayakkabı almak istiyorsunuz. Aradığınız ayakkabıyı buldunuz, fiyatı da uygun geldi ve almaya karar verdiniz. Cüzdanınızdan kredi kartınızı çıkarttınız ve kasiyere uzattınız. Kartınız POS (point of sale) cihazından geçti ve ayakkabı artık sizin! Alışverişinizi rahatlıkla ve güven içinde tamamladınız.

Şimdi tüm bu işlemleri dijital ortama taşıyalım.

İnternet üzerinden alışveriş yapıyorsunuz ve gezdiğiniz sitelerden birinde ayakkabı beğendiniz. Kredi kartınız ile işlem yapacaksınız. İşte bu işlemlerin tümü sanal pos ile gerçekleşiyor. Yani mağazadaki kasalarda bulunan pos cihazları yerine dijital ortamlarda sanal pos kullanılıyor. Böylelikle alışverişinizi online bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz.

Belki daha önce VPOS (virtual point of sale) adını da duymuş olabilirsiniz ki buna sanal pos isminin eş anlamlısı diyebiliriz. Sistemi ise şu şekilde işliyor: İnternet üzerinden kart bilgilerinizi girdiğinizde bu bilgiler bankaya ulaşıyor. Ödemeniz banka tarafından onaylandığında ise kartınızdaki para alışveriş yaptığınız yerin bankadaki hesabına ulaşıyor. Aslında hepsi bu kadar basit.

Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

Sizde biliyorsunuz ki, artık neredeyse her şey dijitalleşti. Her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. Bu bize hem zaman kazandırıyor hem de alışverişimizi kolayca yapabiliyorsunuz. Ancak sanal pos sadece kullanıcıya değil işyeri sahibine de avantajlar sağlıyor.

Bu avantajlara göz atmaya ne dersiniz?

  • Sanal pos, firmanın satışlarının büyük oranda artmasına yardımcı olur.
  • Firmanın yurtdışına açılmasında büyük kolaylık sağlar.
  • Daha kolay rekabet etmesine yardımcı olur.
  • Güvenilir bir sistemdir.
  • Müşteri memnuniyeti sağlayarak sadakat oluşturur.

Sanal Pos Bakiyem.com’da

Sanal pos entegrasyonumuzda tüm bankalarla tek bir komisyon üzerinden çalışabileceğiniz bir sistem kurduk. Ayrıca ileri derecede alınan güvenlik önlemlerimiz ile geceleri başınızı yastığa rahatça koyabilmenizi sağladık. Kısacası hayatınızı kolaylaştırdık ve bunu yaparken keyif aldık. Sanal pos ile ilgili sunduğumuz avantajları daha detaylı incelemek isterseniz ya da satın almak isterseniz web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Online Sanal Pos

24 saat içinde kullanmaya başlayabilirsiniz

Instagram Reels İzlenme Satın Al