Referanslarımız

Emniyet sürücü kursu olarak daha önceleri farklı sanal pos firmaları ile çalıştık. Fakat sorun yaşadığımızda karşımızda ilgili bir kişi bulmak çok uzun sürüyordu. Aynı zamanda 1 haftadan önce paramız hesabımıza geçmiyordu. Bakiyem.com ile artık ödemelerimiz ertesi gün hesabımızda, üstelik oldukça uygun komisyon oranlarıyla. Online ödeme seçenekleri ile kursiyerimizden hızlı bir şekilde ödeme alabiliyoruz. Kursiyerimiz sürücü kursuna gelmeden mail adresine veya cep telefonuna yapacağı ödeme miktarını ve taksit tutarını girerek gönderebiliyor ve kursiyer anında ödeme yapabilmesini sağlıyorsunuz. Kısacası işimizi kolaylaştırdığı için bakiyem.com’a çok teşekkür ediyoruz ve tüm kurslara gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

EMNİYET SÜRÜCÜ KURSU
Melek ŞİMŞEK, Kurucu / Müdür

LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş. olarak bakiyem.com’dan ödeme tahsilatı hizmet almaya başladığımızdan bu tarafa hem 7/24 ödeme alma kolaylığı sağlaması, hem de bilgilerini vermek istemeyen müşterilerimize gönderdiğimiz ödeme al linki ile güvenlerini kazanma imkanı tanıması, işlerimizi kolaylaştırmıştır, ayrıca alınan ödemelerin ertesi gün hesaba düşmesi ve komisyon faturası gönderilmesi muhasebe olarak takip açısından işlerimizi kolaylaştırmış olmasından dolayı kullanmaktan çok memnun olduğumuz bir sistem, memnuniyetimizi tüm meslektaşlarım ile de paylaşarak hem güvenilirliğinizi hem de sağladığınız kolaylıkları anlatarak kullanmaları için tavsiyelerde bulunmaktayım.

LİTERATUR TURİZM
Murat SARITOPRAK, Yönetim Kurulu Başkanı

Bakiyem.com firması ile tanışmadan önce başka bir Ödeme Kuruluşu ile çalışıyor idik. Ödemelerimiz hem 21 gün sonra hesabımıza geçiyordu hemde yüksek komisyon bedelleri ödüyorduk. Özellikle teknik ekipteki arkadaşların bütün isteklerimizi çok hızlı çözüm bulması ve hem uygun komisyon oranları ile ertesi gün ödemelerimizi hesabımız da görmemiz bizleri fazlası ile memnun etti. Bakiyem.com Yönetimine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Ethernet İnternet Hizmetleri A.Ş.
Recep KIRIMLI, Yönetim Kurulu Başkanı

Ötüken Sahaf olarak binlerce kitabımızı sadece internet üzerinde satışa sunuyoruz. Bir e-ticaret firması olarak bizim için ödeme seçenekleri, işlem limit ve kotaları, komisyon oranları çok önemli. Daha önce farklı sanal pos anlaşmaları ile bir çok sorun yaşadık. Yüksek komisyonlar, geç gelen ödemeler, ilgisiz müşteri hizmetleri canımızı epey sıktı. Son olarak bakiyem.com ile tanıştık. Diğer sanal pos anlaşmalarımızın kat kat altında bir komisyonla, sıfır sorun ile çalışmaya başladık. Pos arayüzü gayet kolay ve kullanışlı. Müşteri hizmetleri ve bireysel temsilcimiz sorunlara 1 saat içinde çözüm sağlıyor. Bizlere bu imkanları sunan bakiyem.com ‘a çok teşekkür eder, çalışmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederiz.

ÖTÜKEN SAHAF
Ali Can AKYIL, Genel Müdür

Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek istiyorsanız bakiyem.com’u tercih etmelisiniz. Haşem Bilgi Teknolojileri olarak tüm sanal pos sağlayıcıları ile görüştük, en samimi ve firmamıza kazanç sağlamamıza neden olan bakiyem.com’du. Bloke süresinin 1 gün olması, sorun olduğunda muhatap bulabilmeniz, panel içerisinde ihtiyaç duyduğunuz yani olması gerektiğini düşündüğünüz içeriği paylaştığınızda yorumlar katarak sisteme eklemeleri gelişime açık olduklarını göstermekte. Sms ve Mail olarak link gönderip mobil tahsilat yapmakta işimizi kolaylaştıran en güzel yeteneklerinden diye düşünüyorum.

Ayrıca bakiyem ödeme sistemini kendi web sitemize ekleyerekte tahsilat yapabilmemiz tahsilatlarımız da rahatlık sağlamış oldu.

Bakiyem.com’a teşekkürler.

HAŞEM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
Haşem ŞAHAN, Kurucu Ortak / Genel Müdür

Zen Akademi olarak daha önceleri farklı sanal pos sağlayıcıları ile çalıştık. Fakat sorun yaşadığımızda çoğunlukla ya çözümsüz kalıyorlar ya da fazlaca katı, ilgisiz davranıyorlardı. Aynı zamanda 3 hafta blokeli çalışıyorlar, bu süreyi 1 hafta kadar indirebilmek için bile çok yüksek ciroları şart koşuyorlardı. Bakiyem.com ile artık ödemelerimiz ertesi gün hesabımızda, üstelik oldukça uygun komisyon oranlarıyla. Online ödeme seçenekleriniz müşteriye ne kadar kolay olursa o kadar hızlı sonuç alabiliyorsunuz. Bunun için de bakiyem.com un bize sunduğu, müşteriye “ödeme isteği” gönderebilme seçeneği ile çok güzel sonuçlar aldık. Kayıt olmak isteyen kişinin mail adresine veya cep telefonuna yapacağı ödeme miktarını ve taksit tutarını girerek gönderebiliyor ve kişinin anında ödemeyi yapabilmesini sağlıyorsunuz. Kısacası işimizi kolaylaştırdığı için bakiyem.com’a çok teşekkür ediyoruz.

ZEN AKADEMİ
Burçin POLAT, Eğitim Danışmanı