QR kod ile ödeme

QR Kod ile Ödeme

Bakiyem QR kodla ödeme seçeneği ile nerede olursanız olun pos cihazına bağlı kalmadan kredi kartından hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz. QR kod ile ödeme alma, nakit veya kartla ödeme seçeneklerinin oluşturduğu zaman kaybı ile uğraşmadan pratik ve kolay bir ödeme şeklidir. QR kod ile ödeme almak satıcılar için, ödeme yapmak ise müşteriler için nakit veya kart kullanmaktan daha güvenlidir. Giderek yaygınlaşan QR kod ödeme alma imkanına sahip olmak için bakiyem.com’un avantajlı dünyasına tek tıkla kayıt olmanız yeterlidir!

QR kod ile ödeme alma 2 boyutlu şifrelenmiş kodların akıllı telefonlarda bulunan uygulama yardımıyla okutularak ödemenin gerçekleşmesini sağlayan bir yöntemdir. QR kodu, kullanıcının hızlı bir tarama yoluyla promosyonlara, web sitelerine erişmesine ve hatta ödeme yapmasına olanak tanıyan sihirli kodlardır. Kamerası olan, kodu okuyacak bir uygulama barındıran ve internet bağlantısı aktif olan tüm cihazlarla kare kod ödemesi yapmak mümkündür.

Hemen Başvur

QR kod ile ödeme almak için yapmanız gereken Bakiyem.com’a kayıt olmak ve birkaç kolay adımda kod oluşturmaya başlamaktır. Böylelikle ödeme seçeneklerinin parlayan yıldızı ve en hızlısı olan QR kod ödeme yöntemini kullanan işletmeler arasında şimdiden yerinizi alabilirsiniz. Güvenlik protokollerinin sürekli kendini geliştirdiği internet ortamında QR kod ile ödeme yapmak müşteri için de güven telkin etmektedir.

Kare kodu ile ödeme nasıl alınır? Sorusuna birkaç adımda cevap verelim:

Bakiyem Uygulamasını İndirin!

QR kodunuzu dilediğiniz zaman Bakiyem uygulamasından oluşturabilirsiniz. Saniyeler içinde güvenli ödeme koduna sahip olabilmek için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Kaydolmayı unutmayın!

Satış Kodunu Oluşturun!

Satış tutarınızı girdikten sonra kare kodun nerede kullanılacağını seçebilirsiniz. Ardından ödeme almak için QR kodunu tek tıkla oluşturun ve paylaşın. Aynı zamanda çıktısını alarak ürünlerinize, reklam panolarınıza, broşürlerinize vs. ekleyebilirsiniz!

Ödeme Almaya Başlayın!

QR kodunu müşterinize yönlendirdikten sonra geriye kalan kodun okutularak ödeme işleminin gerçekleşmesi olacaktır. Basit, temassız ve güvenli kare kodu ödeme yöntemiyle prestijli bir satıcı olmanın gururunu Bakiyem.com ile yaşayabilirsiniz!

QR Kod İle Ödeme Almak İçin Ne Yapmalıyım?

QR kod ile ödeme almak için Bakiyem.com’un mutlu satıcıları arasına katılmanız yeterli olacaktır. Uygulamamızı indirerek istediğiniz kadar kod oluşturabilir ve bu kodları müşterilerinizle paylaşarak ödeme almaya başlayabilirsiniz. Kare kodlarını dilediğiniz ebatlarda matbu olarak çıkartmanız ve reklam panosu, katalog, broşür, menü veya fiyat teklifi mektuplarınıza eklemeniz son derece kolaydır.

QR Kod Nasıl Çalışır?

QR kodları ve barkodlar arasındaki en büyük fark, QR kodlarının hem kağıttan hem de ekrandan taranabilmesidir. QR kodlarını hem uygulamalarda hem de online mağazalarda görmenizin nedeni budur.

Bir QR kodunu taramak için sadece kameralı bir telefona sahip olmanız yeterlidir. Günümüzde, kullanıcıların QR kodlarını en kolay şekilde taramalarına izin veren birçok QR kodu tarama uygulaması da bulunmaktadır. QR Kod kullanımında kullanıcının tek yapması gereken telefon kameralarını açmak ve QR kodunu taratmaktır.

Kolay Kurulum

Bakiyem.com’a kaydolup, uygulamayı indirin ve oluşturacağınız kodları müşterilerinize yönlendirin.

Temassız Ödeme

Müşterilerinizin hiçbir temasa gerek duymadan ödeme yapabilmesini sağlayın. Mesafeye rağmen hızlı ödeme almak bu kadar kolay olmamıştı!

Sıkı Güvenlik

Kare kod aracılığıyla ödeme almak, ödeme yapmak nakit ve kart alışverişlerine göre daha kolay olmakla beraber çok daha güvenlidir.

Düşük Komisyon

Bakiyem.com’ da seçenekler daima daha fazla, komisyonlar ise daima daha düşüktür. Komisyon ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayın!

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Bakiyem.com’un sanal asistanı BAKBİ’ye yazabilir veya müşteri danışmanlarımızla 0850 885 35 14 nolu destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

bakiyem.com sayfasından Başvur butonuna tıklayın.
Sizden istenen Firma ve Yetkili Kişi bilgilerini doldurun ve bize gönderin.
Gelen link üzerinden belgelerinizi online olarak yükleyin.
Gelen sözleşmeyi onaylayın. Bakiyem.com ürünlerini hemen kullanmaya başlayın.

QR Kod ile ödeme nedir?

QR Kod ile ödeme, işlem yapılacak müşterilerinizin kredi kartı veya banka kartları yanında olmasa bile Bakiyem uygulaması ile ödeme almanızı sağlayan alternatif ve güvenli ödeme yöntemidir.

QR Kod ile ödeme nasıl alınır?

QR Kod ile ödeme almak istediğiniz müşterinizin Bakiyem’in mobil uygulamasını kullarak oluşturduğunuz QR kodu okutmasını sağlayarak kolay bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

QR Kodla ödeme nasıl yapılır?

QR Kod ödeme yapmak isteyen müşterileriniz için Bakiyem’in mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.