• Müşteri Hikayelerimiz
    Birbirinden değerli iş ortaklıklarına imza attığımız müşterilerimize göz atın.
Müşterilerimizle olan maceralarımız
Bakiyem ile ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza geçecektir. Üstelik bunun için çok düşük komisyonlar ödersiniz.
Vefa Mensucat LTD
Bakiyem Ödeme Çözümleri'nin sunmuş olduğu kolay ve kullanışlı sanal pos arayüzleri sayesinde müşterilerimizden ödemelerimizi rahatlıkla alabiliyoruz. En ufak sorun yaşadığımızda Bakiyem Ödeme Çözümleri'nin firmamıza özel bireysel müşteri temsilcisi çözüm konusunda bizimle ilgileniyor.
ABKO Kozmetik
Bakiyem Ödeme Çözümleri sayesinde saha satış ekibimiz müşterilerimizden kolaylıkla ödeme alabiliyorlar. Bakiyem Mobil Pos’u ve Saha Bakiyem ürünü ile saha satışlarımızı pratik bir şekilde yönetip müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlıca yanıt verebiliyoruz. Bakiyem’i herkese tavsiye ederiz.
Webhosting AŞ
Kaliteli hizmet, uygun komisyon oranları, kesintisiz pos işlemleri bizi yıllardır Bakiyem’e bağlayan özelliklerdir. Bakiyem aracılığı ile daha önce yaşadığımız pos problemlerimiz sona erdi. Tahsilat oranlarımız yükseldi. Tüm ekibe başarılı çalışmaları için teşekkür ederim.
Yaytek Makine Otomotiv Yay İmalatı Paz. San. Tic. Ltd. Şti.
Yaytek olarak çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren tüm isteklerimize çok hızlı çözüm üretmeleri, uygun komisyon oranları, güvenilirliği ile kolay ve kullanışlı ara yüzü bizleri oldukça memnun etti. Ticari ortaklarımıza ve tüm ticari firmalara gönül rahatlığı ile öneririz.
Daha Fazla