Genel

Rus Ninelere Ek Gelir Sağlayan Instagram Projesi

By 17 Aralık 2020 No Comments
Rus Ninelere Ek Gelir Sağlayan Instagram Projesi

Rusya’da babaannelerin kazanç elde etmesini sağlayacak ilginç bir proje hayata geçirildi. Russian Granny adlı Instagram hesabı üzerinden yürütülen proje ile el emeği göz nuru çok sayıda örgünün satışı gerçekleştiriliyor.

Kısa sürede oldukça popüler hale gelen Instagram hesabı; evde eldiven, çorap ve bere gibi ihtiyaç malzemelerini üreten ninelere düşük emekli maaşlarının yanında ek bir kazanç sağlıyor. Projenin katılımcılarından 58 yaşındaki Nina Lozhkova konu hakkındaki yorumlarını “Metroda, sokakta bir şeyler satmak biraz gururumu incitiyor. Ancak bu Instagram hesabında kendimi fakir biri gibi hissetmiyor, yaratıcılığımı sergileyebiliyorum.” sözleriyle dile getiriyor. Altı yaşında bir torunu olan Lozhkova, Russian Granny’e katılan 40 emekli nineden biri. Projenin Instagram hesabını ise 5 binden fazla kişi takip ediyor.

Saint Petersburg merkezli Russian Granny projesinin altında 27 yaşındaki Yulia Aliyeva’nın imzası bulunuyor. Aliyeva projesiyle ilgili “Babaannelerin online bir kanalda para kazanabilmesi, şüphesiz ki tüm klişeleri yerle bir etti.” yorumunu yapıyor. Projede, yaşları 55 ve 87 arasında değişen emekli babaanneler yer alıyor. Katılımcıların aylık kazançları ise 450 ile 1.000 dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal medyada satış yapmak isteyenlerin yanındayız.

Bakiyem olarak sunduğumuz çözümler sayesinde ürünlerinizi sosyal medyada potansiyel müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi size sunduğumuz ücretsiz mağazaya eklemek, paylaşmak ve satmak! 3 pratik adımda ürünlerinizi satabilir ve güvenlik problemi yaşamadan gönül rahatlığı ile ödemelerinizi alabilirsiniz. Ödemelerinizin ertesi gün hesabınıza yatacak olması ise bu işin en keyifli tarafı. Daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Instagram Reels İzlenme Satın Al