B2B Tahsilat Sistemi

Saha satışı olan firmalar için geliştirilen ödeme çözümü Bakiyem B2B Tahsilat Sistemi, muhasebe ve CRM programları ile doğrudan entegre çalışan bir B2B yazılımıdır.

B2B Tahsilat Sistemi saha satış ekibinizin operasyonları daha pratik bir şekilde yönetmesine ve müşteri ihtiyaçlarınıza daha hızlı bir şekilde yanıt vermesini sağlar.

Tüm satış ekibinizi gerçek zamanlı bir şekilde B2B tahsilat sistemine dahil edin, saha satış operasyonlarınızın kontrolü sizde olsun!

Bakiyem B2B Tahsilat Sistemi Size Neler Sunuyor?

Teklif Al

Sanal Pos Avantajları

Düşük komisyon oranları ile tüm banka kartlarından 12 aya varan taksit
seçenekleri ile ödeme alabilirsiniz. Üstelik ödemeleriniz ertesi iş günü hesabınızda!

Size Özel Tahsilat Portalı

Satış ekibiniz tahsilat portalına giriş yaptığında online saha satış yönetimi sayesinde, sizin atamış olduğunuz bayi ve müşterilere ait fiyat, promosyon gibi seçenekleri görüntüleyebilir.

ERP Entegrasyonu

Sistem muhasebe programınız ile entegre çalışarak otomatik cari hesap ve ekstre aktarımı sağlar. Ödeme işlemleri muhasebe programınıza hiçbir ek işlem yapmaya gerek kalmadan entegre olur ve operasyonel yükünüz hafifler.

SMS/E-posta ile Tahsilat

Bayileriniz müşterileri yanlarında olmasa bile SMS veya e-Posta üzerinden ödeme alabilirler.

Kart Saklama ve Periyodik Tahsilat

Kart Saklama ve tekrarlı ödeme özelliğimiz sayesinde düzenli tekrarlayan ödemelerinizi otomatik alabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Sisteminizde yer alan detaylı raporlar sayesinde nakit akışınızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Neden Saha Bakiyem?

Entegrasyon

SAP, Logo Muhasebe programı kullanan bir şirket olarak, çalışanlarınızın saha da müşterilerden sipariş almalarını, aldıkları siparişi doğrudan Muhasebe Sisteminize yollamalarını sağlayabilirsiniz.

Bakiye Görme

Ayrıca müşterinizin açık carisi var ise bunu görmelerini sağlayabilir, müşteriden ödeme alınacak ise sanal pos ile ödeme alabilirsiniz.

Stok Takibi

Ek olarak depoda gerekli ürünün olup olmadığını bile anında kontrol edebilecekleri SAP/LOGO ile doğrudan entegre çalışan Saha Bakiyem, şirketinizin ve satış personelinizin hayatını kolaylaştırır.

Sizce de

bakiyem.com’un sunduğu Saha Bakiyem’i denemenin zamanı gelmedi mi?