Sanal Pos & Online Ödeme Servisleri

Teklif Al!

Sanal POS

Sistemimize kayıt olduğunuz andan itibaren kullanabilirsiniz.

Sanal Pos & Ödeme Sistemleri

Hayatınızı Kolaylaştırmak İçin Buradayız

Sanal Pos işlemlerini halletmenin sizin için ne kadar yorucu ve kafa karıştırıcı olduğunun farkındayız. İşletmenizin sorunlarıyla boğuşurken bir de sanal pos işlemi ile uğraşmak sizi yorabilir.

Neyse ki, bizimle tanıştınız. Bakiyem.com olarak size uygun avantajlar sunuyoruz ve işlemlerinizi biz hallediyoruz. Nasıl mı yapıyoruz?

Siz banka banka gezmeden, ekstra efor sarf etmeden, güven duygusu ve gönül rahatlığı içinde evinizde otururken, sanal pos ile ilgili tüm işlemlerinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Apple Store
Google Play
Bakiyem Sanal Pos

Akıllı, Hesaplı, Planlı

Başvurunuzu yaptıktan sonra tek bir komisyon üzerinden tüm bankalarla anlaşabileceğiniz bir sistemimiz var. Böylece sizi her bankayla ayrı ayrı anlaşma zahmetinden kurtarıyoruz.

Güvenli satış konusunda içinizin rahat olmasını sağlıyoruz. 3D secure hizmetimiz ile satışlarınız güvence altına alınırken, müşterilerinizin kart bilgileri saklanabiliyor. Sadece size değil müşterilerinize de hızlı ve pratik alışveriş imkanı sunuyoruz. Böylece minimum risk ile gözünüz arkada kalmıyor.

Size kolaylıkla kullanabileceğiniz bir panel sağlıyoruz. Böylece tahsilat, komisyon ve raporlama gibi işlemlerini tek bir panel üzerinden üzerinden yönetebiliyor, görebiliyor ve işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca iade işlemlerinizi de aynı panel üzerinden gerçekleştirebildiğinizin altını çizmek isteriz.

Kurulumunuz tamamlandıktan sonra tahsilata başlayabilirsiniz.

Bakiyem.com ile Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

  • Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.
  • Gelişmiş Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza geçer.
  • Müşterilerinize ödeme hatırlatma linki (SMS veya E-Posta ile) göndererek tahsilatlarınızı arttırmanıza yardımcı olur.
  • Ekstra ödeme veya sürpriz ödemeler kesintiler ile sizi üzmez.
  • Giderlerinizi azaltır, Gelirlerinizi arttırır…