Sanal Pos & Online Ödeme Çözümleri

Teklif Al!

Sanal POS

Sistemimize kayıt olduğunuz andan itibaren kullanabilirsiniz.

Sanal Pos & Ödeme Çözümleri

Ödeme Almanın Kolay Yolu

Sanal Pos işlemlerini halletmenin sizin için ne kadar yorucu ve kafa karıştırıcı olduğunun farkındayız. İşletmenizin sorunlarıyla boğuşurken bir de sanal pos işlemi ile uğraşmak sizi yorabilir.

Neyse ki, bizimle tanıştınız. Bakiyem.com olarak size uygun avantajlar sunuyoruz ve işlemlerinizi biz hallediyoruz. Nasıl mı yapıyoruz?

Siz banka banka gezmeden, ekstra efor sarf etmeden, güven duygusu ve gönül rahatlığı içinde evinizde otururken, sanal pos ile ilgili tüm işlemlerinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Apple Store
Google Play
Bakiyem Sanal Pos

Akıllı, Hesaplı, Planlı

Tek bir komisyon oranı üzerinden tüm bankalarla anlaşabileceğiniz sistemimize başvurunuzu yaptıktan sonra paneli kolayca kullanmaya başlayabilir, böylece her bankayla ayrı ayrı anlaşma zahmetinden kurtulursunuz. 

Güvenli satış konusunda içinizin rahat olsun. 3D Secure hizmetimiz ile satışlarınız güvence altına alınırken, müşterilerinizin kart bilgileri saklanır. Böylelikle sadece size değil müşterilerinize de hızlı ve pratik alışveriş imkanı sunulur, minimum risk ile gözünüz arkada kalmaz. 

Bakiyem.com olarak size kolaylıkla kullanabileceğiniz bir panel sağlıyoruz. Böylece tahsilat, komisyon ve raporlama gibi işlemlerini tek bir panel üzerinden üzerinden yönetebiliyor, görebiliyor ve işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca iade işlemlerinizi de aynı panel üzerinden gerçekleştirebildiğinizin altını çizmek isteriz.

Kurulumunuz tamamlandıktan sonra tahsilata başlayabilirsiniz.

Bakiyem.com ile Sanal Pos Avantajları Nelerdir?

  • Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf kredi kartlarına taksit yapabilir, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.
  • Gelişmiş Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza geçer.
  • Müşterilerinize ödeme hatırlatma linki (SMS veya E-Posta ile) göndererek tahsilatlarınızı arttırmanıza yardımcı olur.
  • Ekstra ödeme, kesintiler ve sürpriz faturalarla karşılaşmazsınız.
  • Giderleriniz azalır, gelirlerinizi artar.