Sosyal Medya Üzerinden Ürün Satışı

Teklif Al!

Ne dersiniz?

Sizce de bakiyem.com’un sunduğu Sosyal Medya Üzerinden Ürün Satışı Hizmetini denemenin zamanı gelmedi mi?

Sosyal Medya Satışı

Ürünlerinizi sosyal medya üzerinden satışa sunmak mı istiyorsunuz? Ürünlerinizi hazırladınız, sosyal medya hesaplarınızı açtınız ve hatta müşterilerinizi buldunuz. Şimdi ise, kara kara satış işlemlerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi, satışlarınızı nasıl takip edeceğinizi ve ödemeler hakkında müşterilerinizi nasıl bilgilendireceğini düşünüyorsunuz değil mi?

O zaman sizi aydınlık günlere götürelim ve tüm bu kafa karışıklığını biz çözelim. Nasıl mı?

Bakiyem.com sosyal medya üzerinden ürün satışı yardımımız ile instagram, facebook, whatsapp ve diğer sosyal medya araçlarından ürünlerinizi tek tıkla satabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden ürün satışı hizmetimizi satın aldıktan sonra sizin tek yapmanız gereken şey ürünlerinizi eklemek, paylaşmak ve satmak! 3 pratik adımda ürünlerinizi satabilir ve güvenlik problemi yaşamadan gönül rahatlığı ile arkanıza yaslanabilirsiniz.

Bankalar ile tek tek uğraşmak zorunda kalmadan bonus, world, axess, cardfinans, Maximum, Paraf kartlarına taksit yaptırabilir ve hatta banka kartıyla ödeme alabilirsiniz.

Ödemelerinizin ertesi gün hesabınıza yatacak olması ise bu işin en keyifli tarafı

Kolaylıkla yönetebileceğiniz, kullanırken sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini verdiğimiz tek bir panel üzerinden satışlarınızı yönetebilirsiniz. Diyelim ki, paneli kullanırken belli noktalarda takıldınız, anında ekibimize danışabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size yardımcı olurken, hayatınızın nasıl da kolaylaştığının keyfine varabilirsiniz.    

Üstelik gelişmiş yönetim panelimiz size anlık olarak ulaşabildiğiniz finansal ve yönetimsel raporlar sunar. Raporları inceleyerek stratejilerinizi geliştirebilir ve sonuç odaklı bir başarı elde edebilirsiniz.

İnternetin olduğu her yerden ve her cihazdan bize ulaşabilir, işlemlerinizi günün her saati gerçekleştirebilirsiniz.

Bakiyem.com’un size sunduğu panel sayesinde müşterilerinize hem sms hem de e-posta yoluyla ödeme hatırlamasında bulunabilirsiniz. Böylece tahsilatlarınızı endişe duymadan arttırmanın keyfine varabilirsiniz. Üstelik ekstra çıkan ödemeler ile bütçenizi yormaz, sürpriz masraflar ile enerjinizi boşa harcamayız.

Bakiyem.com Sosyal medya üzerinden ürün satışı hizmeti ile gelirleriniz artarken giderleriniz azalacak. Çünkü biz sizin için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşündük ve kusursuz bir biçimde planladık. Size sadece keyfine varmak kaldı.  

Sosyal Medyada Ürün Satışının Avantajları

Aslında saymakla bitmez ama, biz size madde madde açıklayarak işe başlayalım:

  • Öncelikle tüm kartlara taksit imkanı elde etmiş olursunuz.
  • Tüm cihazlarla uyumlu pratik kullanışlı ekranlar ile kolay kullanım sağlarsınız.
  • Tek entegresyon sayasinde tüm bankaların kredi kartları ile çalışma imkanı yakalarsınız.
  • Satış gerçekleştikten bir gün sonra paranız cebinizde olur.
  • Günlük para transferinizi ve nakit akışınızı çok daha kolay kontrol altında tutarsınız.
  • Sahtecilik kontrolü PCI-DSS uyumlu altyapı SSL ve 3D Secure güvenlik standardı sayesinde gözünüz arkada kalmaz.
  • SSL ücreti ödemenize gerek kalmaz. Ortak ve güvenli ortak ödeme sayfasını kolayca kullanabilirsiniz.
  • Kod yazmadan web saydanız yada sisteminiz ile kolay ve hızlı bir şekilde entegrasyon sağlanır.