Sürücü Kurslarına Özel Sanal Pos & Ödeme Çözümleri

Teklif Al!

Sürücü Kurslarına Özel

Çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sürücü Kursu Demo
Bakiyem

Online Ödeme Çözümleri

Bakiyem.com’da hayatınızı kolaylaştıracak çözümler ve hizmetler sizler için düşünüldü. Her ayrıntıyı en ince detayına kadar hesaplarken sürücü kurslarını da unutmadık. Öncelikle sürücü kurslarındaki ödeme yapılarını inceledik. Bu sistemlerin nasıl daha iyiye dönüştürülebileceğini hesapladık. Hesaplarımız sonucunda Sürücü 

Kurslarına Özel Sanal Pos & Ödeme Çözümleri geliştirdik. Neler mi yaptık? Gelin birlikte inceleyelim.

Bakiyem.com aracılığıyla, üyeliğiniz gerçekleştikten sonra web sitenize entegre olan tek panel sistemimiz yardımıyla, kredi kartı ile 7 gün 24 saat kursiyerlerinizden ödeme alabilirsiniz. Böylece her bankadan pos cihazı alma derdiniz son bulur. Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf kredi kartlarına taksit yapabilir, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.

En güzeli ödemeleriniz ertesi gün hesabınıza yatar, günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca bakiyem.com’un kurduğu sistem sayesinde kursiyerlerinize sms ve e-posta yoluyla ödeme ile ilgili hatırlatma linki gönderebilirsiniz böylece ödemelerinizin gecikmesini önlemiş olursunuz.

Web sitenize entegre olarak çalışan yönetim panelimizin kullanımı oldukça kolaydır. Kafa karışıklığı yaşamadan işlemlerinizi hızlı ve pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Tek panel üzerinden çalıştığımız için sistemimize hemen adapte olabilirsiniz.

Ekstra ödemeler ve sürpriz masraflar ile sizi üzmeyeceğimize söz veriyoruz. Bakiyem.com, Sürücü Kurslarına Özel Sanal Pos & Ödeme Çözümleri ile giderlerinizi azalırken, gelirleriniz  artacak ve işleriniz aksamadan devam edecek.

Sürücü Kurslarına Özel Sanal Pos & Ödeme Çözümlerinin Avantajlarından Biraz Daha Bahsedelim mi?

Tüm kredi kartlarına taksit

imkanına sahip olursunuz. Tek entegrasyon sayesinde isim fark etmeksizin bankaların kredi kartlarıyla çalışabilirsiniz.

Ertesi gün ödeme

alabilirsiniz. Aldığınız ödeme ertesi gün hesabınıza gelir ve nakit sıkıntısı çekmezsiniz.

Kolay entegrasyon

sayesinde kod yazmadan web sayfanız yada sisteminiz ile herhangi bir masrafa gerek kalmadan kurulum sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz

ile isterseniz tabletten isterseniz bilgisayardan hatta telefondan bile panele girebilirsiniz. Tüm cihazlarla uyumlu pratik kullanışlı ekranlar ile hayat çok kolay.

Güvenli alışveriş

için çok çalışıyoruz. Sahtecilik kontrolü sağlarken, PCI-DSS uyumlu altyapı, SSL ve 3D Secure güvenlik stardartı sağlıyoruz.

Ortak ödeme sayfası

hizmetimiz sayesinde SSL sertifikası ücreti ödemeden kolay bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.