İşinizi büyüten online yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Kurulduğumuz ilk yıl bakiyem.com ekibi olarak ödeme yazılımlarının bizleri ne kadar çok yorduğunu fark ettik. Sektörel bazlı özel çözümler üretirken kendi yaşadığımız sorunlara bir çözüm bulma amacıyla ödeme çözümleri sektörüne girmeye karar verdik.

Ödeme yazılımları konusunda kendi yaşadığımız sorunlara çözümler üretirken bir yandan da müşterilerimizin yaşadığı sorunları gözlemleme şansımız oldu. Bu doğrultuda, kullanımı kolay ve müşterilerimizin refere edebileceği bir yapı kurduk. Tüm bu süreçte fark ettik ki ödeme yazılımlarını dikey çözümlerle birleştirdiğimiz de kullanıcıların hem marka sadakatleri hem de müşteri memnuniyetleri artıyor ve bu memnuniyetlerini daha çok dile getiriyorlar. Bu nedenle bakiyem.com ekibi olarak 10’dan fazla dikey yazılım ürettik.

Çok kısa sürede ses getiren yazılımlarımız sayesinde ödeme kuruluşu olarak sektöre girmek isteyen firmalara danışmanlık ve yazılım hizmeti verdik. Saha çalışmalarında ise firmaların kullanışlı bir panel aracılığıyla tahsilat sürecini kolaylaştırmalarını ve maliyetlerini en aza indirmelerini sağladık.

bakiyem.com olarak konusunda Türkiye’nin en önemli ödeme kuruluşlarından birisi olan MOKA ile güçlerimizi birleştirdik ve ortak çözümler sunmaya başladık. Sektöre yeni bir soluk getirmenin ve 3500’i aşan müşterilerimizle yolumuza devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ekibimiz

Çalışmalarımızın arkasında harika bir ekip var! Sen de bu ekibin bir parçası olmak için ilk adımı at.

Ekibimize Katılın
Marka Assetleri
Logo Çizim
Bakiyem logosunun temel çizim hali ile tanışın! Logomuzu kullanmak isterseniz aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.
İş Ortağımız Olun
Başvur

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal POS hizmeti almak tamamen ücretsizdir. Bunun için bir ücret ödemeniz gerekmez.
Sanal POS firması, komisyon oranlarından gelir elde eder.

Sanal POS için yetki alındıktan sonra tüm kartlardan için taksitli işlem yapılabilir.
Bundan herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Bu konuda bizimle iletişime geçmeniz halinde detaylı bilgi sağlayabiliriz. Oranlar
şirketten şirkete ve sektörden sektöre değişiklik gösterebilmektedir.